Poslední noc loňského roku měl jeden z našich strážníků „zpestřenou“ vykradením jeho soukromého vozidla zaparkovaného v ulici Bobkova v Praze 9. Druhý den zjistila hlídka při průjezdu stejnou ulicí, že jsou u tohoto vozidla s poškozeným zámkem zamlžená okna. Uvnitř strážníci našli dva mladíky ve věku 18 a 19 let. Jeden z nich nejprve tvrdil, že majitele vozu zná, ale po chvíli se přiznal ke lži i k tomu, že na stejném místě byl už včera. Dvojici si k dalšímu šetření převzala přivolaná státní policie.







