01Agresivní žena v Pařížské ulici kopala do zaparkovaných automobilů. Strážníci jí dopadli a předali kolegům z Policie ČR

VIDEO

V neděli ráno oslovil strážníky z Prahy 1 muž, který hlídce oznámil, že v ulici Pařížská se nachází žena, která bosá kope do zaparkovaných automobilů. Hlídce poskytl i podrobný popis agresivní ženy. Hlídka strážníků ihned vyrazila na místo. V ulici Pařížská zjistili od dalších svědků události, že žena odpovídající popisu oznamovatele, kopala do výloh obchodů, převrhla na chodník květináče s květinami, kopala do zaparkovaných automobilů, a na jeden vylezla a skákala mu po střeše.

Strážníci po chvíli mladou ženu spatřili. Hlídka ženu vyzvala, aby se zastavila, prokázala svou totožnosti a podala vysvětlení k celé věci. Ona však na tuto výzvu nereagovala a dala se před strážníky na útěk. Hlídka jí však po chvíli dostihla. Mladá žena se však pokusila strážníky fyzicky napadnout. Proto strážníci proti agresivní ženě použili hmaty a chvaty sebeobrany a následně přiložili i pouta.

Žena byla zmatená a nedokázala vysvětlit své počínání. Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla celá věc na místě předána Policii ČR k dalšímu opatření.  
VIDEO