titulka oceneni p7Dnes dopoledne ocenil starosta městské části Praha 7 Jan Čižinský práci složek integrovaného záchranného systému. Slavnostní akt v Letenském zámečku byl zahájen pochodem čestné jednotky a hudebním doprovodem Dixiebandu městské policie. V krátkém úvodním projevu Jan Čižinský poděkoval všem zúčastněným, kteří často ve své službě riskují zdraví i život pro záchranu druhých. Za mimořádné zásluhy na území Prahy 7 pak předal jednotlivcům i kolektivům z řad státní i městské policie, hasičů a záchranářů vyznamenání a medaile.

Za MP byli jmenovitě oceněni: Mgr. Petr Svatoň, Mgr. Zdeněk Čepl, Bc. Tomáš Rózański, Lukáš Sochor, Dušan Tóth, Lukáš Vondráček, Roman Glos, Vladimír Lukeš, Daniel Máca, Roman Pezda, Radana Rotschová, Jiří Sedláček, Mirek Jakubíček, Marcel Koucký, Kamil Dunička.


Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)