40x40  Pomatená žena strážníkovi při zákroku plivla do oka. Pak přiznala žloutenku. Záchranáři ji předali odborníkům, strážník bude pod dohledem lékařů. Infekční onemocnění často nakažení používají záměrně jako „zbraň“.
Oznámení o agresivní ženě, která odmítá opustit obchodní centrum na Zličíně, jela hlídka prověřit včera večer. Oznamovatel a zároveň člen bezpečnostní služby strážníkům označil ženu, která seděla na lavici u východu, vykřikovala vulgární výrazy a chovala se pomateně. U sebe měla na vodítku psa střední velikosti. Po opakované výzvě předložila občanský průkaz, ale na dotaz, zda nepotřebuje nějakou pomoc, začala slovně napadat i strážníky. Pak se náhle otočila a jednomu z nich plivla do oka. Vzhledem k jejímu psychickému stavu přivolala hlídka záchrannou službu, která rozhodla o převozu do odborné péče a požádala strážníky o asistenci. Při komunikaci se záchranáři 32 letá žena uvedla, že se léčí se žloutenkou. Jejího psa odvezla odchytová služba do trojského útulku. Strážník se zasaženou sliznicí oka se podrobil lékařskému vyšetření a jeho zdravotní stav bude sledován.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)