40x40 FOTO  Závěr pracovního týdne ve znamení nezletilých. Během hodiny strážníci nalezli 14 letou pohřešovanou dívku. Ve večerních hodinách pak do péče záchranářů předali opilého chlapce, který nadýchal 2,48 promile.
Tři minuty po desáté hodině dopoledne převzaly hlídky městské policie informaci o pátrání po 14 leté pohřešované dívce. Jedním z míst, kde by se mohla pohybovat, byl Opatov. Místní strážníci prohledali nejen okolí stanice, ale také nástupiště. Na peróně ve směru na Letňany našli dívku odpovídající popisu. Poté, co si u ní ověřili osobní údaje, ji převezli na policejní služebnu.
V podvečerních hodinách mávala na hlídku strážníků, která kontrolovala smíchovskou stranu náplavek, skupinka osob. Ta našla na veřejné toaletě mladíka, který zkolaboval. Dle přítomných už měla být na cestě také záchranná služba. Strážníkům se mladíka podařilo po chvíli probudit. Vedle něj ležící prázdná láhev od vodky a alkoholové výpary byly známkou toho, že to mladý muž přehnal s alkoholem. U 14 letého chlapce ještě před příjezdem záchranářů provedli strážníci dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 2,48 promile alkoholu. Bratr nezletilého, který se dostavil na místo, uvedl, že měl na veřejných toaletách mladík vypomáhat matce, která tam v danou chvíli ale nebyla. S kým se opil a kde alkohol vzal, netušil. Případem se nyní zabývají policisté.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)