40x40  Strážníci zadrželi dva muže, kteří na pražském sídlišti provozovali podomní prodej. Navíc strážníkům vyhrožovali, že je svléknou z uniformy.
Zákaz podomního prodeje v metropoli nerespektovali dva muži. Jeden z obyvatelů domu v Praze 8 na sídlišti v Ďáblicích jejich počínání oznámil na linku 156. Během chvilky se na místo dostavila hlídka a s muži začala situaci řešit. Spolupráce s jedním z nich však nebyla vůbec jednoduchá. Poté, co ho hlídka upozornila, že bude předveden na služebnu státní policie kvůli zjištění totožnosti, dal svému parťákovi pokyn, aby celou situaci nahrával na mobilní telefon. Strážníkům ještě vyhrožoval, že přijdou o místo. Muže za pomoci donucovacích prostředků posadili do služebního vozidla a převezli na služebnu Policie ČR. Přestupkem proti tržnímu řádu se nyní bude zabývat správní orgán.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)