40x40 FOTO  Netradiční nástroj ve formě jogurtu zvolil muž v centru Prahy. Milovník jogurtů jimi pošpinil zaparkované auto i sebe. Jeho jednáním se bude zabývat správní orgán.
Na městskou policii se obrátila majitelka vozu zaparkovaného v Jindřišské ulici v centru Prahy s žádostí o pomoc. Její auto zamazal jogurty neznámý muž. Při příjezdu strážníků „pachatel“ postával opodál a vše s taškou plnou jogurtů, sám navíc potravinou zamazán, pozoroval. Pod tíhou viditelných důkazů se ale bez váhání k činu doznal. Tím však jeho vstřícnost skončila. Kvůli zjištění totožnosti ho nakonec museli strážníci předvést na policejní služebnu. Taktéž nabízenou šancí urovnat situaci úklidem 36 letý muž pohrdl, proto byla celá věc předána příslušnému správnímu orgánu.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)