40x40Na zastávce MHD obtěžoval kolemjdoucí, ohrožoval zdraví své i ostatních, na výzvy strážníků nereagoval. Zklidněn pouty byl převezen na záchytku.

Ve Vršovické ulici v Praze 10 byla včera po 22. hodině oslovena hlídka strážníků s tím, že na zastávce Slavie se nachází agresivní muž, který obtěžuje a napadá kolemjdoucí. Pravdivost oznámení se na místě potvrdila. Muž obtěžoval a vyzýval k souboji osoby na zastávce i oznamovatele a neustále vstupoval do vozovky a tramvajového pásu. Strážníci se muže snažili uklidnit, ale jeho agresivita se stupňovala. Na místo byla přivolána další hlídka, a protože muž na výzvy k zanechání protiprávního jednání nereagoval, byl zklidněn pomocí hmatů, chvatů a pout. Dechová zkouška prokázala 1,92 promile. Muž neovládal své chování, odmítal spolupracovat a ohrožoval zdraví své i ostatních osob. Speciálním vozem pro přepravu podnapilých byl převezen na záchytnou stanici.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka srpen web

V novém čísle vám přinášíme reportáž o používání elektromobilů u městských policií, podíváme se na problematiku nezaplacených pokut a jejich vymáhání, dále vám přinášíme článek o fungování linky 156 a mnoho dalšího…

archiv (od roku 2004)