40x40  FOTO  Po cyklistickém výletu zasedl s kamarády k pivu a vodce. To, že už je večer a někteří by rádi spali, je ale moc nezajímalo. Strážníci jeli řešit noční klid. Cyklista chtěl ale nejdřív dopít. Svoje kolo pak hodil na služební auto městské policie.

Pět mužů se venku před restaurací hlasitě bavilo a přitom popíjeli vodku a pivo. To se úplně nelíbilo obyvatelům v Makovského ulici, proto zavolali strážníky. Čtyři muži se po výzvě strážníků v klidu sebrali a odešli domů. Ten pátý se však rozhodl, že si svoji sklenici dopije stůj co stůj a to vše za doprovodu sprostých nadávek vůči hlídce. Po nějaké době se strážníkům podařilo muže přesvědčit, aby se zvedl a odešel. Zřejmě v afektu vzal ale ze země horské kolo, kde doposud leželo, a hodil ho na služební vozidlo, které tím poškodil. Přitom stačil strážníkům vyhrožovat, že je zabije. Strážníci agresivního muže zpacifikovali a nasadili mu pouta. Poté ho předvedli na policejní služebnu, aby zjistili jeho totožnost. I zde se choval velmi agresivně. U 44 letého muže byl následně proveden test na alkohol s pozitivním výsledkem 2,61 promile. Jeho přestupky se nyní bude zabývat správní orgán.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka září web

V novém čísle vám přinášíme reportáž z činnosti strážníků na Praze 1, dále rozsáhlý článek o útoku psa na člověka, podíváme se na problematiku koloběžek v metropoli a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)