40x40V Nádražní ulici v Praze 5 narazil řidič osobního vozu do ženy přecházející vozovku a ujel. Strážníci zkontrolovali její zdravotní stav a s úrazem kolene ji předali zdravotníkům. Zajistili místo události a celou věc předali Policii ČR.

Na ženu sraženou osobním vozem upozornila pěší hlídku městské policie v ulici Nádražní v Praze 5 svědkyně události. Řidič osobního vozidla tmavě zelené barvy měl do ženy narazit, když přecházela vozovku a ujet. Starší žena si stěžovala na bolest kolene, byla rozrušená, bez dalších viditelných zranění. V okamžiku příchodu strážníků seděla na lavičce a čekala na přivolanou záchrannou službu. Hlídka na místě ztotožnila oznamovatelku i další svědky, zajistila místo události a případ předala k dalšímu šetření celorepublikové policii. Zraněnou ženu si převzala do péče záchranná služba.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka letni cislo 2019

Přinášíme vám nové letní číslo našeho časopisu Pražský strážník. Tentokrát jsme se zaměřili na rodinné výlety. Můžete s námi navštívit např. ZOO Liberec, Mirakulum Milovice, Techmanii v Plzni či pěšky vyjít na Křemešník… 

archiv (od roku 2004)