40x40Případem opilého muže s batoletem v kočárku se zabývali pražští strážníci. Muž, který nebyl s kočárkem schopný vystoupit z tramvaje, nadýchal nepředstavitelných 3,68 ‰.

Ve čtvrtek hlídce strážníků z Prahy 4 oznámil kolemjdoucí, že na nedaleké zastávce „Palouček“ viděl muže, který tlačil kočárek s malým dítětem a padal s ním do vozovky. Situaci oznamovatel popsal slovy: „Je úplně na káry.“ Dotyčný měl nastoupit do tramvaje č. 18. Strážníci ihned vyjeli na další zastávku tramvaje „Nuselská radnice“. Po příjezdu zjistili, že se v tramvaji nachází muž odpovídající popisu. Ten se snažil ze soupravy vystoupit, ale nemohl se trefit ven ze dveří. Strážníci dotyčnému muži pomohli dostat kočárek bezpečně z dopravního prostředku. Osmačtyřicetiletému muži, který nebyl téměř schopen komunikace a sotva se udržel na nohou, bylo dechovou zkouškou naměřeno bezmála 3,7 ‰. Na místo byla pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu přivolána Policie ČR, která si případ převzala. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka únor web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme rozhovor s náměstkem primátora Petrem Hlubučkem, dále reportáž z útulku MP Praha v Měcholupech, pohled na činnost strážníků na OŘ Praha 7 a mnoho dalšího…

archiv (od roku 2004)