40x40Opilou řidičku prozradila zhasnutá světla. Provedenou dechovou zkouškou jí strážníci naměřili téměř 2 a půl promile.

V pátek v noci prováděli strážníci z Prahy 15 kontrolní činnost v Hornoměcholupské ulici, kde si všimli osobního vozidla jedoucího pouze s rozsvíceným denní svícením. Protože nebylo předpisově osvětleno, hlídka se rozhodla řidičku zastavit a upozornit ji na protiprávní jednání. Jakmile strážníci přistoupili k vozidlu, řidička stáhla okénko a řekla: „a jsem v pr**li“. Když se hlídka zeptala na důvod takového to povzdechu, mladá žena odpověděla, že jede z hospody, kde vypila několik piv a tvrdý alkohol. Strážníci ji ztotožnili a provedli u ní dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem, který potvrdil její předešlou reakci. Řidička nadýchala téměř dvě a půl promile. Strážníci ji pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a předali ji přivolané hlídce Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web duben 2019

Nové číslo našeho časopisu je zaměřeno především na cyklisty. Najdete zde reportáž o elektrokolech, které MP Praha nově nasazuje do výkonu, dále se podíváme na dopravní hřistě v Praze 8 a také si můžete přečíst o místě v Brdech, které nese označení Javor 51…

archiv (od roku 2004)