40x40Dalšího řidiče, který svojí nezodpovědností mohl ohrozit nejen sebe, ale i další účastníky  silničního provozu zadrželi strážníci v Horních Měcholupech.

Devětadvacetiletého muže cizí státní příslušnosti předali strážníci kolegům z Policie ČR. Řidič upoutal pozornost hlídky právě ve chvíli, kdy chtěl zaparkovat vozidlo v protisměru v zóně zákazu stání mimo vyhrazené parkoviště. Při projednávání přestupku byl devětadvacetiletý cizinec roztěkaný, potil se a měl značně rozšířené zornice. Hlídce přiznal, že před jízdou užil pervitin a že za jízdu pod vlivem amfetaminu byl již trestán. Provedený test na přítomnost omamných a psychotropních látek jeho slova potvrdil. Ukázal pozitivní hodnoty na amfetamin a metamfetamin. Nezodpovědného řidiče si následně k dalšímu opatření převzala přivolaná hlídka Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka kveten web 2019

V novém čísle vám přinášíme recenzi nových vozidel MP Praha Škoda Octavia Scout, dále rozhovor s Carlem Capalbem nejen o pražském maratonu, dále pohled do historie na pražské květnové povstání a mnoho dalšího.

archiv (od roku 2004)