40x40Stejná hlídka strážníků z Prahy 6 hned dvakrát asistovala záchranářům při převozu opilců do nemocnice.

Ve středu večer kolem desáté hodiny byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 6 na Flemingovo náměstí, kde zasahovala záchranná služba u opilého muže. Strážníci na žádost záchranářů u zjevně opilého muže provedli dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem bezmála dvě promile. Záchranná služba následně pětačtyřicetiletého muže za asistence hlídky městské policie převezla do jedné z pražských nemocnic.

Stejná hlídka jela dnes hodinu po půlnoci prověřit oznámení do parku Kajetánka, kde se měl nacházet opilý muž. Hlídka opilce ztotožnila a na žádost záchranné služby u něj provedla dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem téměř dvě a půl promile. Záchranná služba ho posléze za asistence strážníků převezla k vyšetření do nemocnice. Šestapadesátiletý muž skončil na záchytce, kam ho odvezla specializovaná hlídka městské policie pro odvoz podnapilých osob.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka brezen web

V novém čísle vám přinášíme reportáž z neobvyklého cvičení psovodů MP Praha z Krkonoš, dále rozhovor s naším nejúspěšnějším himálajským horolezcem Radkem Jarošem, opět pokračujeme v pohledu do historie a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)