40x40Strážníci předali policistům dopravní nehodu, při které starší řidička v Bělohorské ulici nabourala do zaparkovaného vozidla a poškodila tramvajovou zastávku. Po nehodě však své vozidlo údajně zaparkovala a odešla pryč.

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že agresivní řidička způsobila nehodu, přičemž nabourala do zaparkovaného vozidla a přilehlé tramvajové zastávky. Na místě se hlídce přihlásil svědek, který uvedl, že viděl řidičku červeného osobního vozidla, jak nabourala do zaparkovaného automobilu a poté se otočila přes tramvajový pás a poškodila na tramvajové zastávce několik metrů zábradlí. Na místě již byli i dispečeři dopravního podniku a majitelka poškozeného zaparkovaného vozidla. Starší žena, která nezvládla řízení, údajně svoje poškozené vozidlo zaparkovala a odešla do ordinace praktického lékaře. Tam ji také strážníci dostihli a ztotožnili. Řidičku, která si z nehody nic nepamatovala, poté převezla přivolaná záchranná služba do jedné z pražských nemocnic. Okolnosti dopravní nehody si k dalšímu šetření převzala Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)