40x40Případy opilého muže, který šel po ulici jen v kabátu a stařenky, která si nemohla vzpomenout, kde bydlí, řešili pražští strážníci.Muž skončil v nemocnici, seniorku si převzal syn.

Ve čtvrtek večer přijali strážníci z Prahy 9 oznámení, že v Bohušovické ulici chodí muž oblečený pouze v bundě. Hlídka u místní prodejny potravin nalezla muže, který odpovídal popisu a na sobě měl skutečně pouze bundu bez kalhot. Strážníkům sdělil, že si šel nakoupit a neví proč je polonahý. U sebe neměl ani doklady, ani klíče od bytu, ale pouze nákup. Protože působil dezorientovaně a byly mu dechovou zkouškou naměřeny bezmála dvě a půl promile, strážníci ho předali záchranné službě, která ho transportovala do jedné z pražských nemocnic.

Druhý případ řešili strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 13 v pátek dopoledne. Strážníci přijali oznámení, že v Sezemínské ulici je zmatená stařenka. Hlídka na místě nalezla seniorku, která si nemohla vzpomenout, kde bydlí. Strážníkům se po ověření její totožnosti podařilo kontaktovat syna, který si maminku slavící dnes jubilejní devadesáté narozeny převzal na služebně městské policie.  

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)