40x40Fasáda domu v centru Prahy a nádražní hala se staly terči dvou sprejerů. Strážníci muže zadrželi a předali je pro podezření ze spáchání trestného činu Policii ČR.

V úterý večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru kontrolní činnost ve stanici metra Nádraží Holešovice. Zde hlídku oslovil pracovník úklidové služby s tím, že ve vestibulu stanice neznámý mladík posprejoval zdi a výlohu. Strážníci mladíka odpovídajícího popisu dostihli a pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě. Celou věc si následně převzala Policie ČR.

Druhého sprejera zadrželi strážníci z Prahy 2 v Myslíkově ulici. Když hlídka projížděla touto ulicí, všimla si muže, který sprejoval na fasádu jednoho z domů. Strážníci ho omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Mladého cizince si následně převzala Policie ČR k dalšímu opatření. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)