40x40  VIDEO  Strážníci zastavili vozidlo s rozbitým světlem a nesvítící „brzdovkou“. Muž měl pozitivní test na drogy, hlídka městské policie ho předala Policii ČR.

V neděli ráno prováděli strážníci z Prahy 12 kontrolní činnost v Hornoměcholupské ulici, kde si všimli osobního vozidla s rozbitým zadním světlem a nesvítícím brzdovým světlem. Hlídka vozidlo pro podezření ze spáchání přestupku zastavila a vyzvala muže k předložení dokladů. Mladík byl značně nervózní, a tak se ho strážníci zeptali, zda před jízdou nepil alkohol nebo nepožil drogu. Muž se přiznal, že měl před časem cigaretu marihuany. Provedená zkouška na  přítomnost drog skončila s pozitivním výsledkem na Amphetamine/Methanphetamine. Strážníci muže omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a  přivolali na místo Policii ČR. Ta si následně celou věc převzala k dalšímu opatření.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)