Poděkování Městské knihovny v Praze – strážníkům městské policie ze dne 1. září 2015

Vážený pane řediteli, dovolte, abych Vám poděkoval za dosavadní součinnost a pomoc, kterou poskytujete Městské knihovně v Praze. Tato spolupráce zahájená po schůzce 22. 6. se stala mimořádně významnou pomocí. Chápeme ji jako podporu úsilí hlavního města o poskytování bezpečných veřejných služeb knihovny občanům i jejím návštěvníkům. Návštěvy strážníků v pobočkách MKP i v budově Ústřední knihovny na Mariánském náměstí fungují jako efektivní preventivní opatření. Tato spolupráce byla zatím dojednána s platností do 31.8. tohoto roku. Vzhledem k vysoké účinnosti tohoto opatření Vás proto žádám o její prodloužení na další období. Vážený pane řediteli, byl bych rád, kdyby naše poděkování za kvalitní spolupráci s MKP obdržela i obvodní ředitelství a konkrétní služebny, které se na této službě veřejnosti podílejí. Připomeňte také prosím svým zaměstnancům, že naše služby jsou určeny i jim a jejich rodinným příslušníkům. Vaše zaměstnance rádi v knihovně uvítáme i mimo výkon jejich profese. S pozdravem ředitel MK v Praze.

Poděkování občana Ing. J.M.  – strážníkům OŘ MP Praha 6 ze dne 1. září 2015

Dobrý den, vážený pane řediteli, jmenuji se J.M. a pracuji jako znalec v oblasti odvlhčování staveb. Dne 23.7.2015 jsem dokončil svoji práci na adrese Bělohorská 13, Praha 6, cca v 17 hodin. Jelikož jsem ještě dojednával s majitelem objektů podrobnosti před vstupem do domu, zapomněl jsem, že jsem ještě nedal kufřík s měřícími přístroji do kufru auta, rozloučil se s majitelem, nasedl do auta a odjel. Těsně po návratu domů mně zvonil telefon a nyní se dostávám k jádru věci – volala Městská policie Praha 6. Policisté mne doslova odrovnali, neboť já netušil, že měřáky nemám v kufru auta, sdělili mi, že kufr stál před vchodem Bělohorská 13 a že po otevření policisté našli moji vizitku a zavolali mě. A co víc, u kufru čekali, než jsem k smrti vyděšený dojel zpět a kufr kompletní převzal. Pro mě jako soukromníka by ztráta cca 50.000,- byla děsivá. Tak tomu já říkám profesionální a lidský přístup k práci!!! Vážený pane řediteli, chtěl bych ještě jednou poděkovat strážníkům, kteří vykonávali v tuto dobu službu v tomto okrsku, protože tato nezištná pomoc zvyšuje vážnost městské policie v očích nás občanů. Pokud je ve Vašich silách odměnit je za tento čin, byl bych moc rád, neboť nálezné ode mne striktně odmítli… Alespoň jsem si stačil všimnout u jednoho z pánů číslo 2790. Klobouk dolů. S přáním všeho dobrého.

Poděkování občana J.P. – strážníkům OŘ MP Praha 14 ze dne 2. září 2015

Pane řediteli, včera se nám ztratil syn. Když jsem viděl Vaše chlapce, kolem půl šesté večer, poprosil jsem o pomoc. Stále byli se mnou ve spojení, stále sledovali domnělý pohyb mého syna i vedle svých dalších náročných úkolů. Nakonec se syn objevil těsně u svého bydliště, tak jsme si vzájemně zavolali a vše dopadlo dobře. Chtěl bych říci, že byste neměli své hochy podceňovat, pracují poctivě, jak v terénu, tak na operačním středisku, které se mnou také několikrát komunikovalo. Konečně syna zachránili i od výprasku, jednali opravdu precizně i po psychologické stránce, uklidnili, byli jsme rádi, že je živ a zdráv. Nepodcenili vůbec nic. Ještě jednou děkuji a nezapomenu.

Poděkování občanky V.H. – strážníkům OŘ MP Praha 14 ze dne 3. září 2015

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala strážníkům Marku Chlaňovi a Janu Vintrlíkovi za včerejší profesionální přístup při zjišťování majitele psa a následný přístup k celé situaci. V odpoledních hodinách pokousal mou dceru na sídlišti v Horních Počernicích pes a majitelka v klidu odešla domů. Strážníci nám pomohli majitelku najít a následně celou situaci řešili. Přeji jim mnoho úspěchů v další jejich práci. S přáním pěkného dne.

Poděkování občanky Ing. M. S. - strážníkům OŘ MP Praha 14 ze dne 3. září 2015

Vážená paní ředitelko, dovolte prosím, abych touto formou poděkovala příslušníkům Městské policie pro Prahu 14 – bohužel není mi známo, komu osobně. V každém případě obzvláště službu konajícím příslušníkům včera tj. 2.9.2015 po 20.00. Jedná se o to, že Pepinka (Emilka z Hradu Homolka) – naše fenečka jezevčíka trpasličího, krátkosrstého, černá s pálením, tetování 56882, čip: ….., narozena: 22.1.2011 v Náchodě, se nám včera tj. laskavostí nálezkyně pí. Černé odevzdána Městské policii pro Prahu 14 a posléze umístěná v Tróji, kde jsme si jí ještě téhož dne převzali. Moc děkuji za promptnost, profesionalitu a laskavý přístup. S přáním příjemného dne.

Poděkování učitelek ZŠ Norbertov – strážnici OŘ MP Praha 6 ze dne 4. září 2015

Dobrý den, jsme učitelky nových prvňáčků na ZŠ Norbertov a obrátily jsme se s prosbou o základní instruktáž k dopravní bezpečnosti na policistku, která tento týden hlídala přechody u naší školy. Paní Helena Rybolová (služební číslo 1288) nám velice rychle vyšla vstříc a do druhého dne (4.9.2015) si připravila úžasný 1h program. Obsahem i podáním se skvěle přiblížila 6 letým dětem, které si prakticky vyzkoušely samostatné přecházení vozovky, dovedně spolu hledaly chyby a znovu trénovaly. Měla připravené krásné pomůcky, odměny i další materiály a pracovní listy, které ještě v následných hodinách dopravní výchovy rády využijeme. Tímto jí ještě jednou za sebe i děti děkujeme a Vám jako nadřízenému ji moc a moc chválíme! Třídní učitelky 1.A a 1.B.

Poděkování občanky M.V. – strážníkům OŘ MP Praha 2 ze dne 6. září 2015

Dobrý den, ráda bych Vás obeznámila s mou nedávnou zkušeností s policií z Prahy 2. V pátek 4.9. jsem byla v odpoledních hodinách v  Riegrových sadech, kde se odehrával jakýsi dětský den. Procházela jsem se tam s dítětem, které hlídám – osmiletým chlapcem se speciálním postižením (nemluví, má autistické chování, záchvaty…), který jezdil na svém malém kole. Místo bylo až moc hlučné a tak jsme se vydali vedlejší cestou, kde chlapec zajel do zatáčky za stromy a pak už jsem ho nikde neviděla.. Dlouhé minuty jsem ho hledala, volala, ptala se kolemjdoucích, ale nikdo o chlapci na kole nevěděl. Neumíte si představit jaké zděšení se ve mě odehrálo a zoufale jsem se vrátila na místo, kde se odehrával dětský den. Můj první ohled padl na stánek Městské policie Prahy 2, který obsluhoval pan Glogar. Velmi překotně jsem mu vyprávěla co se stalo a dala mu popis ztraceného chlapce. Uklidnil mě, že se chlapec najde a také se tak asi do desíti minut stalo. Chtěla bych touto cestou znovu mockrát poděkovat policistům, kteří mi pomohli, chlapce našli a šťastně dovezli zpátky ke mně. A také za překvapivě milé, chápavé a zároveň naprosto profesionální chování p. Glogara. V těchto chvílích jsem poprvé opravdu zažila na vlastní kůži, že policie dokáže pomáhat a chránit v tak, pro mě zoufalé situaci. Přeji Vám hezký den a samé šťastné konce. S pozdravy.

Poděkování občana M.H. – strážnici OŘ MP Praha 1 ze dne 7. září 2015

Dobrý deň, bol isme v stredu 02.09.2015 na Václavskom námestí na motorkách a chcem sa veľmi pekne poďakovať pani strážmajsterke číslo 0234, ktorá bola k nám veľmi milá a príjemná, dokonce nám strážila motorky aj s vecami. Ešte ďakujeme a prípadne jej odovzdajte pozdrav a ak chce nech odpíše na tento mail. Bolo to od nej veľmi milé a zostane nám krásna spomienka na Václavák. J prajem pekný deň. S pozdravom.

Poděkování hotelu Histon Prague – strážníkům hlídkového útvaru - skupině Taxi ze dne 7. září 2015

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální, rychlou a vždy naprosto bezchybnou pomoc Taxi policie – směně C. Již po několikáté nám pánové pomohli vyřešit případ související s pražskými taxikáři k naprosté spokojenosti našich hostů. Dnes jsem Vaše kolegy ve 3 hodiny ráno kontaktovala s prosbou o dohledání taxikáře, u kterého si naši hosté zapomněli v autě tašku s osobními věcmi. Ačkoliv jsem jim poskytla pouze zlomek informací, jako je typ, barva auta a částečné znění SPZ, pánové za hodinu od mé telefonické žádosti dorazili do hotelu s panem řidičem, který zmíněnou tašku přivezl. Hosté byli nesmírně šťastní a nemohli pochopit, jak promptně Taxi policie funguje. Jejich práce je velkým přínosem pro zlepšování kvality veřejných služeb v České republice a rovněž perfektní vizitkou. Děkujeme. S pozdravem.

Poděkování Jezdecké školy Equus Kinsky – strážníkům OŘ MP Praha 1, 11 a oddělení prevence ze dne 8. září 2015

Vážený pane řediteli, 30.8.2015 proběhl v Hradištku u Sadské druhý ročník Slavnosti koní. Vystoupení jízdní skupiny Městské policie hlavního města Prahy se podílelo na zajímavém programu, které sledovalo 930 diváků. S ohledem na skutečnost tropických teplot, 34 stupňů, je takováto účast diváků úspěch. Máme velmi kladné ohlasy na celou akci, což nás těší a utvrzuje o smysluplnosti akce. Rádi bychom poděkovali za účast Vašich strážníků a koní na Slavnostech koní 2015 v Jezdecké škole Equus Kinsky. Profesionálně a perfektně  provedené ukázky zásahů a výcviku strážníků městské policie a jejich koní byly opravdu velkým zážitkem pro mnohé návštěvníky. Děkujeme také jednotlivým strážníkům a jejich vedení za velmi vstřícný přístup a perfektní připravenost na akci. S přátelským pozdravem za pořadatele.

Poděkování občana M.K. – strážníkovi oddělení prevence ze dne 9. září 2015

Vážený pane řediteli, ve čtvrtek 27.8.2015 jsem shodou nešťastných okolností cestou z práce ztratil svůj batoh se služebním notebookem, klíči a ostatním pracovním vybavením. Jsem velmi rád, že ve Vašich řadách pracují lidé jako pan Mgr. Pavel Šourek, který mne přes to, že batoh neobsahoval žádné jasné identifikační údaje, vypátral a batoh mi s veškerými věcmi vrátil. Tímto mu patří mé velké poděkování a celé MP přeji hodně úspěchů v práci. S pozdravem.

Poděkování ÚMČ Praha 10 – strážníkům OŘ MP Praha 10 ze dne 9. září 2015

Vážený pane magistře, děkuji za vstřícnost ohledně zajištění asistence MP při otevření bytu č. 2 na adrese Černokostelecká …, kde hrozila škoda na majetku MČ P10, z důvodu vytopení prodejny autodílů. Uživatel bytu paní K. I. nebyla přítomna. Děkuji také přítomným strážníkům MP za jejich naprosto dokonalou profesionální práci. S pozdravem.

Poděkování občanky M.H. – strážníkům OŘ MP Praha 4 ze dne 14. září 2015

Vážení, velice ráda bych ocenila pomoc dvou policistů, kteří mi ve středu 9.9.2015 byli velice nápomocni v obtížné situaci, ve které jsem se nacházela se svým nepojízdným vozidlem. V odpoledních hodinách jsem přišla ke svému vozu zaparkovanému na Podolském nábřeží a vůz nebylo možné nastartovat. Obrátila jsem se proto na policejní vůz stojící poblíž. Na moji žádost o pomoc policisté reagovali neprodleně, pozitivně a ihned přijeli blíže k mému vozu a snažili se pomoci situaci řešit. Vozidlo mi opravdu pomohli nastartovat a já mohla odjet. Velice tímto děkuji policistům 2919 Janu Cibulkovi a policistovi 2949 za jejich ochotu a pomoc. Myslím si, že takovéto jednání by mělo být součástí policejní práce. Nevím, zda pochvalu posílám na „správný“  mail adresy, ale věřím, že se dostane k rukám kompetentních osob, kteří ocení práci svých podřízených. Děkuji. S pozdravem.

Poděkování ÚMČ Praha 15 – strážníkům OŘ MP Praha 15, 11, útvaru psovodů a odd. prevence ze dne 14. září 2015

Dobrý den, chtěla bych Vám všem poděkovat za perfektní ukázku Vaší práce v rámci dopravně-bezpečnostního dne Prahy 15 a zároveň za spolupráci. Jsem moc ráda, že se k nám přidalo i počasí a akce se vydařila. Ze škol i školek máme kladné ohlasy, a to je pro věc asi nejdůležitější – dětem i široké veřejnosti se akce líbila. Kupodivu nebyly ani záporné reakce na náš výstřel z děla. J Doufám, že i pro Vás byl společný den příjemný a budu se těšit na další spolupráci.

Poděkování ÚMČ Praha – Březiněves – strážníkům OŘ MP Praha 8 ze dne 15. září 2015

Vážený pane řediteli, rád bych touto cestou vyjádřil poděkování  Městské policii hl. m. Prahy, jmenovitě řediteli obvodního ředitelství Praha 8, Mgr. et Ing. Jaroslavu Kašpárkovi a jeho kolegům v terénu, za koordinaci parkování vozidel v okolí rekreačního rybníka v průběhu letní sezóny a za účinnou regulaci dopravy, která zajistila bezpečné otáčení autobusů linky 103 na konečné v  MČ Praha – Březiněves. Ještě jednou prosím přijměte mé upřímné poděkování. S pozdravem.

Poděkování představenstva BD – strážníkům OŘ MP Praha 6 ze dne 15. září 2015

Vážený pane řediteli, rádi bychom touto cestou pochválili a ocenili přístup Vašich dvou hlídek strážníků OŘ MP Praha 6, kteří nám pomohli s řešením problému v bytovém družstvu. Jednalo se nejprve o nastěhování a posléze i o vyvezení neuvěřitelného množství velikých zapáchajících pytlů se starým oblečením, hadry a špinavým nádobím (odhadem 10m³), které se snažila do společných prostor bytového družstva a následně do bytu nastěhovat manželka jednoho nájemníka. Obě hlídky – dne 11.8.2015 strážníci služ. čísla 2417 a 1326 a dne 4.9.2015 strážníci služ. čísla 1789 a 2510 rozvážným a profesionálním přístupem uklidňovali emocionálně vypjatou situaci a trpělivým vysvětlováním přispěli k rozumnému vyřešení problému. Velmi by nás potěšilo, kdyby zde přímo na sídlišti Petřiny byla zřízena stálá služebna MP i s nočním provozem. Jsme rádi, že na OŘ MP Prahy 6 pracují tak skvělí lidé a moc prosíme, aby se naše ocenění dostalo až k nim. S pozdravem.

Poděkování ÚMČ Praha 12 – strážníkům OŘ MP Praha 12 ze dne 15. září 2015

Vážený pane řediteli, s blížícím se stěhováním oddělení přestupkového  zdejšího úřadu do nových prostor bych Vám ráda poděkovala za vzornou spolupráci s Vaším oddělením městské policie, strážníky, a zvláště pak s Bc. Petrem Růžičkou, číslo služebního odznaku 0695, který nám byl významnou oporou při řešení některých náročných přestupkových věcí. Již jeho přítomnost, klidné vystupování a přirozená autorita byly zárukou zajištění klidu nejen v jednacích místnostech, ale hlavně ve společných prostorách úřadu, kde se nejednou společně setkávaly protistrany předmětných projednávaných věcí. Velmi jsme ocenili zajištění služebny v blízkosti našeho oddělení, neboť mnohdy bylo třeba rychlého zásahu a přítomnosti strážníka tak, aby nebyl narušen chod nejen našeho, ale i ostatních oddělení. Všichni, kdo se podílí na projednávání přestupků, ví, že stoupá nejen množství spáchaných přestupků, ale i brutality pachatelů, a proto si velmi vážíme pomoci městské policie. Prosím, přijměte naše poděkování Vám, Vašim strážníkům a zvláště pak panu Bc. Růžičkovi za jeho vzornou službu. S pozdravem.

Poděkování stáje Dona Písnice – strážníkům OŘ MP Praha 11 ze dne 16. září 2015

Dobrý den, tímto bych Vám ráda poděkovala za účast na našem dětském dni, který se konal 12.9.2015odpoledne v Praze 4 Písnici. Do programu se zařadila ukázka jízdního oddílu Prahy 11 a sklidili opravdu velký potlesk. Ještě jednou děkuji a doufám, že Vás budu moci oslovit i příští rok. S pozdravem.

Poděkování K+K Hotelu Fenix – strážníkům hlídkového útvaru - skupině taxi ze dne 17. září 2015

Dobré ráno, tímto bych Vám a Vašim kolegům rádi poděkovali za výborně odvedenou práci. Dne 16.9.2015 okradl taxikář naše hotelové hosty. Na základě SPZ vozidla byl pachatel dopaden a policisté situaci bez problémů vyřešili. Konkrétně bychom chtěli poděkovat policistům pod identifikačními čísly: 1674, 0797, 3054. Za celý tým naší recepce a hotelu Vám tímto ještě jednou děkujeme za velmi dobře a srozumitelně provedenou práci. S pozdravem hezkého dne.

Poděkování občana V.S. – strážníkům OŘ MP Praha 11 ze dne 18. září 2015

Dobrý den, chtěl bych pochválit Vašeho strážníka (osobní čísla jsem si bohužel nevšiml), který pomáhal slečně na Hájích 18.9. v půl jedné ráno. Vyhledal ji spojení na I.P.Pavlova a ještě kontaktoval slečnu stojící na zastávce a požádal ji, aby ji pomohla nastoupit. Jeho přístup byl velmi profesionální a bylo cítit, že mu skutečně a nepředstíraně záleží na lidech. Takhle si představuji pomáhat a chránit. Věřím, že se pochvala dostane až přímo ke zmíněnému strážníkovi a podpoří jeho postoj k lidem. Děkuji. S pozdravem.

Poděkování primátorky hl. m. Prahy – strážníkům OŘ MP Praha 1, 6, 10, 4, poříčnímu útvaru, útvaru psovodů, oddělení prevence a útulku pro opuštěná zvířata MP ze dne 18. září 2015

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám touto cestou srdečně poděkovala za spolupráci při konání prvního ročníku Rodinného dne pro zaměstnance magistrátu, který se uskutečnil v neděli 30.8.2015. I přesto, že se jednalo teprve o první ročník, tak si ho naši zaměstnanci užili v plném rozsahu i díky pestrému programu, který byl pro ně připraven. Rodiče a děti si mohli zpříjemnit poslední prázdninovou neděli, která byla ve znamení zábavy, písniček, doplněný o ukázky hasičských i záchranářských technik a dozvědět se mnoho užitečných a důležitých informací. Byla bych ráda, aby se tato neformální setkávání stala tradicí i v následujících letech. Doufám, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. S pozdravem.

Poděkování FÚ pro Středočeský kraj – strážníkům poříčního útvaru ze dne 18. září 2015

Vážený pane řediteli, minulý týden, konkrétně 11.09.2015, proběhla pod  názvem „Titanik“, daňová exekuce. V rámci této daňové exekuce, která byla naším finančním úřadem provedena v lokalitě  Praha 5 – Smíchovský přístav, došlo k zajištění movitého majetku – vodního plavidla – v hodnotě cca půl miliónu korun. K provedení samotné daňové exekuce požádal správce daně o součinnost Městskou policii hl. m. Prahy – poříční útvar, a to z důvodů zajištění asistence a veřejného pořádku při této, svou formou ne zcela běžné, exekuci. V této souvislosti mi proto dovolte touto cestou poděkovat Vám a všem pracovníkům Vámi řízených útvarů, resp. útvarů, které byly na zdárné provedení této akce uvolněny za odvedenou práci. Bez pomoci Vašich pracovníků by akce byla pro správce daně jen obtížně realizovatelná. Prosím proto o předání poděkování všem pracovníkům, kteří se akce zúčastnili a věřím v další vzájemnou a úspěšnou spolupráci. S pozdravem.

Poděkování Krajského ředitelství policie hl.m.Prahy – strážníkům OŘ MP Praha 1 ze dne 21. září 2015

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám poděkovala za poskytnutí součinnosti při zajištění instrukčně metodického zaměstnání pořádané antikonfliktním týmem Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy v rekreačním a školícím zařízení „Vysočina“ v Novém Městě na Moravě ve dnech 7. – 9. září 2015. Na přípravě, zabezpečení i na celkovém průběhu instrukčně metodického zaměstnání (teambuilding), které bylo zábavnou formou směřováno ke zvýšení psychické i fyzické zátěže, se svým aktivním přístupem podílel ředitel OŘ MP Praha 1 Bc. Miroslav Stejskal a Romana Melcherová. Jejich přístup při realizaci zaměstnání se zajištěním chodu dvou vozítek Segway byl na profesionální úrovni. Děkuji a věřím, že naše vzájemná spolupráce se bude rozvíjet i v budoucnu. S pozdravem.

Poděkování ZŠ Lysolaje – strážníkům oddělení prevence  a strážníkovi OŘ MP Praha 6  ze dne 23. září 2015

Dobrý den, rádi bychom poděkovali strážníkům z útvaru prevence Jiřímu Komůrkovi a Janu Kolářovi za výborně odvedenou práci v oblasti dopravní výchovy. Tento preventivní program proběhl ve dnech 16. a 23. září 2015 na hřišti a v tělocvičně Základní školy Járy Cimrmana Lysolaje a zúčastnili se ho žáci 1. a 2. třídy a také předškolní děti z Mateřské školy Pampeliška Lysolaje. Takto dobře provedené akce jsou velkým přínosem pro děti a je reálná šance, že přispějí k dodržování zásad bezpečného chování dětí v dopravním provozu. Zároveň bychom chtěli zmínit výbornou spolupráci s obecním strážníkem Vítem Bumbálkem a na základě kladných ohlasů rodičovské veřejnosti poděkovat za jeho aktivní činnost na přechodu a v obci. S pozdravem za ZŠ.

Poděkování občana Ing. A.T. – strážníkům OŘ MP Praha 5 ze dne 24. září 2015

Vážení! Konce srpna letošního roku jsem byl kolem 22 hod večer na procházce s pejskem Andym v ulici Šárovo kolo u Berounky, kde máme chatu. Pes uviděl kočku a prudkým pohybem se vyvlékl z vodítka. Když kočku prohnal, zamířil dolů k řece, kde jsou nutrie, po 4m prudkém a zarostlém srázu. Jsem po operaci kyčlí a kolena a byl jsem v háji. Naštěstí jeli kolem dva Vaši příslušníci se sl. č. 2547 a 3098 a velmi ochotně psa chytili, i když utíkal! Srdečné díky a ocenění jim!

Poděkování ředitele Mascotte s.r.o.-  strážníkům oddělení prevence MP ze dne 24. září 2015

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám jménem společnosti MASCOTTE s.r.o. a celého realizačního týmu poděkoval za spolupráci při 7. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb FSDays 2015. Termínové a prostorové propojení akce s nejvýznamnějším komplexem stavebních veletrhů v České republice FOR ARCH mělo pozitivní ohlasy a hodnocení prezentujících se společností, účastníků doprovodných programů i samotných návštěvníků FSDays 2015. Celý komplex souběžně konaných veletrhů navštívilo 80 000 návštěvníků, kteří mohli shlédnout expozice 830 vystavovatelů z domova i ze zahraničí (FSDays – 40 vystavovatelů ze 3 zemí, na výstavní ploše 1200 m²). V příloze Vám zasílám oficiální katalog-průvodce FSDays 2015 a program Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA, která byla součástí veletrhu a hlavním tématem jeho letošního ročníku. Věřím, že se můžeme těšit na pokračování naší spolupráce při přípravě dalšího ročníku veletrhu FSDays 2016, který se uskuteční opět v měsíci září příštího roku. Budete-li mít zájem o jakékoli podrobnosti, informace nebo údaje z ukončené akce, velice rádi Vám je poskytneme. S přátelským pozdravem za realizační tým FSDays 2015.

Poděkování Policie ČR – MO Barrandov strážníkovi OŘ MP Praha 5 ze dne 28. září 2015

Vážený pane řediteli, několik let jsem územně odpovědným policistou v obvodu MČ Praha – Slivenec. Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vašemu strážníkovi Pavlu Božkovi, který zastává pozici okrskáře v obvodu MČ Praha Slivenec, a to ze letitou profesní spolupráci v uvedeném obvodu. Rád bych vyzdvihl jeho profesionální kvality, jakožto strážníka s velkým nadhledem a zkušeností. Jeho poznatky a místní znalost nám mnohokrát pomohla při pátrání po pachatelích trestné činnosti a při řešení veřejného pořádku v obvodu MČ Praha Slivenec. Jen jako příklad jeho práce z posledního měsíce bych rád uvedl vypátrání hledané osoby nebo zadržení pachatele žhářství. Do dalších let bych mu rád popřál mnoho úspěchů v osobním i profesním životě a těším se na další spolupráci. Prosím, seznamte ho s tímto poděkováním.

Poděkování za rodiče studentů GTM – řediteli OŘ MP Praha 9 ze dne 30. září 2015

Dobrý den, ráda bych vyjádřila poděkování řediteli městské policie v Praze 9 panu Mgr. Oličovi za vstřícnost a rychlou pomoc. Jednalo se o přítomnost strážníka na přechodu v horní části Teplické ulice na Proseku. Děti tady houfně přebíhají na cestě do školy, přičemž děti z gymnázia Thomase Manna (od 11 let) přecházejí až do 8.15, kdy jim začíná vyučování. Přechod je poměrně nepřehledný, protože kolem z obou stran parkují automobily, a provoz na Teplické ráno hustý. Pan ředitel Olič obratem reagoval na náš podnět a prodloužení služby strážníka do 8.15 okamžitě zajistil. Tato hlídka na přechodu funguje od dubna 2014. Na naše event. dotazy p. Olič reaguje vstřícně a ihned. Je opravdu potěšující, že máme takové policisty na vedoucích funkcích. Ještě jednou díky. S pozdravem