tisen ikonaPOMOC!
Jsem v tísňové situaci

  odtah ikona        Vyhledávání

Vyhledávání odtažených vozidel

preobjednani ikonaPřestupky

Změna termínu, nezaplacené pokuty

najdi okrskare ikonaVáš strážník
Najdi svého okrskáře

chci se stat straznikem ikonaNábor
Nábor nových uchazečů

titulka utulek prosinec 2016Na Štědrý den a na Boží hod vánoční se opět otevřely brány trojského útulku Městské policie  hl. m. Prahy. A tradičně se „dveře netrhly“.

Útulek tentokrát navštívil enormní počet návštěvníků, který se přiblížil k deseti tisícům. Přestože 23. prosince ještě oficiálně akce nezačala, již  tento den začaly proudit k útulku davy návštěvníků s dárky pro opuštěná zvířata. A opět byl překročen rekord. Zvířata, o která městská policie pečuje, dostala, a to nejen od Pražanů, přes 9 tun krmení, piškotů a pamlsků. Dále obrovské množství dek a také finanční dary v celkové výši 40 tisíc korun.

Městská policie by ráda poděkovala všem, kteří nejsou lhostejní k osudu opuštěných či týraných zvířat,  za štědrost a podporu. Pomoci, kterou projevujete, si velmi vážíme. I díky ní pak můžeme péči a starost o zvířata stále zlepšovat. Pevně věříme, že se za rok opět o Vánocích v útulku všichni sejdeme.

Velké poděkování patří také médiím, která nám velmi pomáhají s informováním veřejnosti o opuštěných zvířatech i práci ošetřovatelů a ostatních zaměstnanců útulku.

 

 

ROČENKA K 25 VÝROČÍ MĚSTSKÉ POLICIE 

cz brozura ikona

 PRAŽSKÝ STRÁŽNÍK 

Aktuální číslo (pdf)

08/2017

titulka9 2017

V novém čísle Vás provedeme linkou 156 na Praze 2, podíváme se na počátky vzniku tohoto časopisu, již v krátkosti probereme nový výstrojní řád a další...

archiv (od roku 2004)