40x40Strážníci z hlídkového útvaru jeli na pomoc řidiči tramvaje, který nemohl dostat z vozu soupravy opilého muže. Muž byl následně převezen do protialkoholní záchytné stanice.

V podvečer byli vysláni strážníci z hlídkového útvaru, který má primárně na starost dohled v MHD, do zastávky Lihovar, Praha 5, kde z tramvaje č. 20 odmítal vystoupit opilý muž. Dotyčný byl v takovém stavu, že bez pomoci nebyl schopen prostor tramvajového vozu opustit. Čtyřiatřicetiletý muž strážníkům sdělil, že vypil větší množství alkoholu, což potvrdila následně provedená orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 2,69 ‰. Dále uvedl, že je uživatelem drog. S ohledem na uvedené, byla na místo přivolaná zdravotnická záchranná služba. Ta rozhodla o jeho převozu na záchytku. Součinnost jí poskytovala hlídka městské policie.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web ps 012018

V novém čísle vám představíme činnost strážníků na Obvodním ředitelství Praha 12, v rozhovoru vás seznámíme s projektem metropole Smart Prague, podíváme se na tematiku znevážení úřední osoby a mnoho dalšího…

archiv (od roku 2004)